Контактирајте не

Вухан HAE Technology Co., Ltd.

Адреса

Адреса на фабриката во Пекинг: 101А, зграда 11, двор 3, патот Гаолижанг, област Хаидијан, Пекинг

Канцеларија за продажба во странство и средна Кина:
Вухан HAE Technology Co., Ltd.
6-ти кат, зграда 2А, пристаниште за наука и технологија на оптичката долина, патот Гуаншан, долина оптика, Вухан, Кина

Телефон

Телефонски број:+86 189 7131 9622

Фиксен број:+86 27 8750 8600

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја