Makinë për shtypjen e kodit të datës me printer me bojë 100 mm

Përshkrim i shkurtër:

Modeli Nr.: HAE-100
Prezantimi:

Printeri me bojë me bojë HAE-100 miraton motorin më të fundit lider në botë Hewlett-Packard, dizajn kasetë të lëvizshme, plug and play;

Printeri Hand Held mund të printojë në të gjitha drejtimet në 360 gradë, duke mos lënë qoshe të vdekur, imazhe me definicion të lartë 600 dpi dhe cilësinë më të mirë të printimit, duke ju dhënë një efekt të ngjashëm me foton, i cili është disa herë më i mirë se kodet e tjera me bojë.

Printeri portativ inkjet HAE-100 është i lehtë për t'u përdorur, nuk kërkohet personel profesional dhe teknik dhe është i garantuar për të mësuar në 30 minuta


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Model HAE-500 HAE-750 HAE-100
Ekrani Ekran me prekje 4,3”.
Lartësia e printimit 2mm-50mm 2-75 mm 2-100 mm
Linjat e printimit  1-10 rreshta
Printo përmbajtje Teksti, logoja, data/ora, data e skadencës, kodi i ndërrimit, numri i serisë, barkodi dhe barkodi fiks, grupi / numri i lotit, , numëruesi
Rezolucioni i printimit 600 DPI
Fisheku 25.4 mm 2 copë 3 copë 4 copë
Konsumi i bojës 42 ml/pc, mund të printojë karakterin "a" në 2mm rreth 20,000,000 copë
Kapaciteti i ruajtjes së mesazheve Ruani deri në 1000 mesazhe me makinë SD
Ngjyrat e bojës E zezë, e kuqe, blu, e verdhë, jeshile, e bardhë
Shpejtësia e printimit Varet nga operatori
Pesha 1,3 kg pa fishek dhe bateri (lloji i dorës)
Dimensioni i makinës 235x135x100mm 235x155x100mm 235x175x100mm

Karakteristikat e printerit me bojë me dorë
• Ndrysho lehtë në ekranin LED me prekje

• Mund të printojë përmbajtje të ndryshme si kodin qr, barkodin, orën, datën, logon e numrave etj.

• Funksionim i lehtë

• Rezolucioni i lartë i printimit

Aplikimi i printerit me bojë dore
Mund të përdoret në materiale të ndryshme industriale në qelq, plastikë, metal, letër etj


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni