Na kontaktoni

Pekin huakehengrun Co, Ltd.

Adresë

 Adresa e Fabrikës së Kompanisë së Pekinit: 101A, Ndërtesa 11, Oborri 3, Rruga Gaolizhang, Distrikti Haidian, Pekin

Zyra e Shitjeve Jashtë dhe e Mesme në Kinë:
Wuhan HAE Technology Co., Ltd.
Kati 6, ndërtesa 2A, Porti i Shkencës dhe Teknologjisë në Luginën Optike, Rruga Guanshan, Lugina Optike, Wuhan, Kinë

Telefoni

Numri i telefonit:+86 189 7131 9622

Numri i telefonit fiks:+86 27 8750 8600

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni