Mini printer dore me kodues datash portativ me bojë

Përshkrim i shkurtër:

Printeri i dorës 530 Inkjet është i pajisur me një ekran me prekje 4,3 inç, redaktim dhe printim të integruar, mund të modifikoni informacionin përmes ekranit të integruar me prekje ose mund të komunikoni përmes USB për të përfunduar shpejt redaktimin, futjen, rregullimin e informacionit, dhe transmetimit.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Makina dore e kodimit të datave miraton një funksion të ri të printimit të barkodit, i cili mund të printojë kode dydimensionale (kodet QR) dhe barkode; dyfishi i lartësisë së kodit me bojë dhe mund të printojë logo dhe grafikë komplekse dhe të vogla; fontet me porosi janë të disponueshme

Printeri portativ i kodit qr nuk ka nevojë të humbasë kohë për të transportuar produktin në një pozicion të caktuar fiks. Mund ta mbani me vete printerin termik me bojë për ta shënuar në çdo kohë dhe kudo, gjë që përmirëson shumë komoditetin dhe efikasitetin e printimit me bojë. Dhe makina ka jetëgjatësi të mirë të baterisë, mund të përdoret vazhdimisht për 10 orë me një karikim të vetëm, edhe nëse përdoret jashtë, nuk ka nevojë të shqetësoheni për sikletin e ndërprerjes së energjisë

Cilësia e makinës së kodimit të dorës përputhet me standardet dhe certifikatat evropiane CE. Gryka miraton teknologjinë e printimit termik me bojë HP, e cila është rezistente ndaj konsumit dhe e qëndrueshme, dhe struktura e hundës është e saktë dhe e vogël, gjë që siguron efektin e bukur të printimit dhe funksionimin afatgjatë të qëndrueshëm të makinës.

Ekrani i shfaqjes Ekran LED 5 inç
Lartësia e printimit 1,5 - 12,7 mm
Linjat e printimit  1- 8 Lineas
Printimi i përmbajtjes Alfanumerike, logo, data, ora, data e skadencës, numri i serisë, numri i lotit dhe barkodi fiks dhe kodi qr
Rezolucioni i printimit 600 DPI
Kapaciteti i ruajtjes së mesazheve Ruani deri në 1000 mesazhe me USB
Gjatësia e përmbajtjes  më shumë se 2000 karaktere për përmbajtje printimi
Ngjyrat e bojës për zgjedhje E zezë, e bardhë, e verdhë, jeshile, e kuqe, blu, UV
Konsumi i bojës 42 ml/pc, mund të printojë karakterin "a" në 2mm rreth 20,000,000 copë
Shpejtësia e printimit 80 m/min (Lloji në linjë)
Dimensioni (L/W/H) 135x128x200mm
Pesha 1,18 kg - pa fishek dhe bateri (lloji i dorës)
Dimensioni i paketimit 34x 20x25cm (Makineri)
(L/W/H) 62 x 19 x 10 cm (mbajtëse rafti + sensor)
Pesha e paketimit 5 kg (Makineri; 5 kg (mbajtëse rafti+sensori)

Karakteristikat e printerit portativ me bojë
Printim kompakt dhe i lëvizshëm, fleksibël

Një mesazh me tekst mund të jetë deri në 1300 karaktere

Gama e lartësisë së fontit të printimit është 1~12,7 mm

Nota industriale, informacion inteligjent

E pajisur me bojë që thahet shpejt për të siguruar një sipërfaqe printimi të pastër dhe të rregullt

Bateria e integruar industriale e personalizuar, e karikuar për 2.5 orë, mund të punojë për 12 orë pa ndërprerje

Aplikim për printer inkjet portativ
Printoni në sipërfaqe të sheshta, të lakuar, sferike, të lëmuara dhe të vrazhda

Metal, kabllo dhe tela, çelik, naftë, çimento, dru, gur, qelq dhe materiale të tjera 


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni