Produktet

 • Stilolaps kodues TIJ Makinë portative për printer mini me bojë

  Stilolaps kodues TIJ Makinë portative për printer mini me bojë

  Lartësia e printimit të mini printerit me bojë është 1-12,7 mm, mund të printojë datën dhe numrin serial në produkte të lakuara, produkte të parregullta, produkte me madhësi të vogël dhe mund të printojë lehtësisht datën dhe numrin serial në kuti kartoni, funde shishe, shishe, tapa shishe, tuba çeliku, çanta dhe produkte të tjera, logo, numër, etj.

  Mini printer inkjet me ekran me prekje, mund të rregullojë përmbajtjen e printimit me lehtësi, funksionim të vogël dhe të lehtë

 • Printer i artit të murit të jashtëm Makinë printimi Robot me printer muri

  Printer i artit të murit të jashtëm Makinë printimi Robot me printer muri

  Aplikimet e makinës së printerit të artit në mur janë pothuajse të pakufishme sepse printon çdo imazh dixhital në pothuajse çdo sipërfaqe.Boja e ndritshme dhe e qëndrueshme ofron një shprehje të qëndrueshme në mure ose ndërtesa.
  Ne ofrojmë shërbimin e printerit të murit OEM duke përfshirë gjuhën e softuerit të kontrollit të makinës, lartësinë e makinës, ngjyrën e makinës dhe logon e makinës etj.
  printeri wal art mund të printojë çdo foto dhe fjalë në mur, letër muri, dru, kanavacë, xhami, pllaka, suva etj. për dekorim në rezolucion të lartë 1440 dpix 2880 dpi
  Printeri i patentës së artit në mur HAE mund të printojë çdo foto dhe fjalë në çdo madhësi, printeri muri përdoret gjerësisht për reklamim dhe dekorim në shtëpi, zyrë, shkollë, kishë, qendër tregtare, hotele etj.

 • Printer inkjet me kodim dore TIJ i vogël industrial 25 mm

  Printer inkjet me kodim dore TIJ i vogël industrial 25 mm

  Modeli Nr.: HAE-500
  Prezantimi:

  Dizajni kundër bllokimit të grykës së makinerisë me kod bojë me bojë HAE-500 siguron që hunda nuk është e lehtë për t'u bllokuar dhe mund të funksionojë për një kohë të gjatë pa dështim;mbrojtja e shumëfishtë e grykës parandalon dëmtimin e hundës nga gërvishtjet, gërvishtjet dhe gungat.Besueshmëria Krahasuar me sisteme të tjera të ngjashme kodimi, besueshmëria e punës është përmirësuar shumë.

  Ka fishekë boje me ngjyra dhe lloje të ndryshme për zgjedhje, Fisheku i bojës prnter me bojë dore mund të plotësojë ngjitje të ndryshme, shpejtësi tharjeje dhe nevoja të ndryshme, printim me spërkatje në plastikë, xhami, metal, letër, dru dhe sipërfaqe të tjera, ngjitje të fortë dhe të qartë, Ngjyra të ndritshme;aktualisht në industrinë kimike, materialet e ndërtimit, elektronika, pjesët e automjeteve, ushqimi, pijet, kimikatet e përditshme, mjekësia, goma, paketimi i kartonit postar dhe industri të tjera po përdoren gjerësisht.

 • Makinë për lyerje muri me printer HKHR UV

  Makinë për lyerje muri me printer HKHR UV

  Numri i modelit: YC-UV32

  Prezantimi:

  Aplikimet e makinës së lyerjes së mureve HAE janë pothuajse të pakufishme sepse printon çdo imazh dixhital në pothuajse çdo sipërfaqe.Boja e ndritshme dhe e qëndrueshme ofron një shprehje të qëndrueshme në mure ose ndërtesa.
  Ne ofrojmë shërbimin e printerit të murit OEM që përfshin gjuhën e softuerit të kontrollit të makinës, lartësinë e makinës, ngjyrën e makinës dhe logon e makinës etj. Ka softuer RIP kryesor dhe fotoprint për zgjedhje

  Makina e lyerjes së mureve HAE është e lëvizshme dhe e lehtë për t'u transportuar me makinë, instalim i shpejtë, funksionim i lehtë dheMirëmbajtje e ulët

 • Printer industrial me bojë në internet me një kalim të vetëm Printon drejtpërdrejt imazhe me ngjyra të plota dhe të dhëna të ndryshueshme në paketime të ndryshme

  Printer industrial me bojë në internet me një kalim të vetëm Printon drejtpërdrejt imazhe me ngjyra të plota dhe të dhëna të ndryshueshme në paketime të ndryshme

  Numri i modelit.:HAE-HPX452

  Prezantimi:

  Printeri me bojë në internet HAE me ngjyra të plota të përdoret në industrinë ushqimore duke arritur printim të qëndrueshëm në materiale të ndryshme paketimi si kartoni, plastika, druri dhe EPS etj.

  Printerët tanë janë të integruar në linjat ekzistuese të paketimit, robotët bashkëpunues dhe projekte të ndryshme automatizimi për printim poshtë ose printim anësor.

  Për shkak se printerët tanë kanë rezolucion të shkëlqyer dhe cilësi ngjyrash, ne i sjellim paketimit vlerë komunikimi dhe reklamimi.

  Ne kemi përmirësuar efikasitetin e procesit të personalizimit të paketimit sepse sistemi ynë barazon konsumin e energjisë dhe furnizimit për të përmirësuar kursimet.

  Për shkak të performancës dhe lidhjes së pajisjes, printeri me bojë në internet me ngjyra të plota printon me efikasitet tekst dhe kode alfanumerike, logot, kodet QR dhe të gjitha llojet e të dhënave përfundimisht, pavarësisht nga kushtet e temperaturës dhe lagështisë.
  Ka hundë të ndryshme printeri për zgjedhje si HPX452, Epson WF4720, I3200, D3000, Ricoh G5I, një printer mund të kombinojë maksimumi 4 hundë për kërkesa të ndryshme të lartësisë së përmbajtjes së printimit gjatë kërkesës aktuale të prodhimit.

 • Printer me bojë të drejtpërdrejtë në mur me shpejtësi të lartë

  Printer me bojë të drejtpërdrejtë në mur me shpejtësi të lartë

  Numri i modelit: YC-UV28G

  Prezantimi:

  Makina lyerje me printer muri me bojë UV HAE CMYKW mund të printojë çdo foto dhe fjalë në mur me tulla, mur të lyer, letër muri, dru, kanavac fotografik, xhami etj. për dekorim me rezolucion të lartë, rezolucion më të lartë të printimit deri në 1440 x 2880 dpi. Printer muri përdoret gjerësisht për reklamim dhe dekorim në shkollë, kopsht fëmijësh, qendër tregtare, dhomë gjumi, zyrë, hotel,restorantetj.
  Ka makinë të tipit hekurudhor tokësor dhe makinë të llojit të rrotave për zgjedhje, dhe ka makinë boje me bazë uji CMYK dhe bojë UV CMYKW për zgjedhje

 • Makinë printimi me bojë murale 3D UV Printer për pikturë direkt në mur

  Makinë printimi me bojë murale 3D UV Printer për pikturë direkt në mur

  Aplikimet e printerit vertikal të murit janë pothuajse të pakufishme sepse printon çdo imazh dixhital në pothuajse çdo sipërfaqe.Boja e ndritshme dhe e qëndrueshme ofron një shprehje të qëndrueshme në mure ose ndërtesa.
  Ne ofrojmë shërbimin e printerit të murit OEM duke përfshirë gjuhën e softuerit të kontrollit të makinës, lartësinë e makinës, ngjyrën e makinës dhe logon e makinës etj.

 • Printer inkjet i vazhdueshëm me datë skadimi për linjën e prodhimit

  Printer inkjet i vazhdueshëm me datë skadimi për linjën e prodhimit

  Printeri me bojë të vazhdueshme TIJ2.5 përdoret gjerësisht në shumë fusha të shtypjes industriale, të tilla si shërbimet postare, posta dixhitale, identifikimi i produktit, printimi i porosive, printimi industrial, shënjimi, etj., kryesisht për të printuar një shumëllojshmëri informacionesh të ndryshueshme, duke përfshirë informacionin e emrit , numra, tekst, barkode 1D / 2D, numra serialë, imazhe me ngjyra, etj.

 • Printer inkjet kodues i vogël industrial TIJ 25 mm

  Printer inkjet kodues i vogël industrial TIJ 25 mm

  Përparësitë e printerëve me bojë në dorë janë funksionimi i thjeshtë, përmasat e vogla dhe të lehta për t'u mbajtur

  Makina e kodimit të printerit me bojë në dorë është e thjeshtë dhe e përshtatshme për t'u përdorur, e përshtatshme për mirëmbajtjen e përditshme, e lehtë për t'u përdorur, e lehtë për t'u përdorur, e lehtë për t'u mirëmbajtur

 • Makinë printeri për dysheme me rezolucion të lartë 3D

  Makinë printeri për dysheme me rezolucion të lartë 3D

  Nr. Modeli: YC-UV23F
  Prezantimi:
  Printeri i dyshemesë HAE është një sistem unik printimi dixhital me ngjyra të plota i krijuar posaçërisht për të pikturuar dixhitale çdo grafikë në sipërfaqet e dyshemesë.Printer dyshemeje HAE për të printuar në dysheme me materiale të shumta duke përfshirë dysheme druri, çimento, pllaka qeramike, rrugë asfalti, tulla, gëlqere, rrëshirë epokside etj. Me ndihmën e sistemit të gjurmimit, printeri i dyshemesë HAE mund të printojë në sipërfaqe me tulla të lakuar dhe të pabarabartë.
  Aplikacioni i printerit të pikturës direkt në mur është i gjerë për reklamim dhe dekorim në shtëpi, zyrë, shkollë, kopsht fëmijësh, kishë, qendër tregtare, restorant, rrugë etj.

 • Makinë për printim në dysheme 3D UV me shpejtësi të lartë

  Makinë për printim në dysheme 3D UV me shpejtësi të lartë

  Ne presim agjent!na kontaktoni për mundësi të reja biznesi dhe treg biznesi!

 • Printeri vertikal i murit 3D automatik me bojë UV më të hollë në botë

  Printeri vertikal i murit 3D automatik me bojë UV më të hollë në botë

  printeri i murit vertikal automatik më i hollë në botëaplikacionet janë pothuajse të pakufishme sepse printon çdo imazh dixhital në pothuajse çdo sipërfaqe.Boja e ndritshme dhe e qëndrueshme ofron një shprehje të qëndrueshme në mure ose ndërtesa.Kabineti i makinës së printerit në mur 3D me trashësi dhe peshë vetëm 6 cm është 40 kg, shirit vertikal pa rrip, kështu që mund të lidhet lehtësisht shtrirja vertikale për foto më të larta

123Tjetra >>> Faqe 1/3