Makinë printeri për dysheme me rezolucion të lartë 3D

Përshkrim i shkurtër:

Nr. Modeli: YC-UV23F
Prezantimi:
Printeri i dyshemesë HAE është një sistem unik printimi dixhital me ngjyra të plota i krijuar posaçërisht për të pikturuar dixhitale çdo grafikë në sipërfaqet e dyshemesë.Printer dyshemeje HAE për të printuar në dysheme me materiale të shumta duke përfshirë dysheme druri, çimento, pllaka qeramike, rrugë asfalti, tulla, gëlqere, rrëshirë epokside etj. Me ndihmën e sistemit të gjurmimit, printeri i dyshemesë HAE mund të printojë në sipërfaqe me tulla të lakuar dhe të pabarabartë.
Aplikacioni i printerit të pikturës direkt në mur është i gjerë për reklamim dhe dekorim në shtëpi, zyrë, shkollë, kopsht fëmijësh, kishë, qendër tregtare, restorant, rrugë etj.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Karakteristikat e printerit të pikturës së murit

• Shumëgjuhësh, ne jemi të përkushtuar për shërbimin dhe mbështetjen më të mirë.

• Makina e dyshemesë HAE përdor teknologjinë më të fundit

• Me kosto efektive, 15 patenta dhe të provuara komercialisht për besueshmëri dhe përdorim të përditshëm.

• Mund të printojë me bojëra 100% të papërshkueshme nga uji në pothuajse çdo lloj sipërfaqeje, poroze ose jo poroze

• Celular: Lehtë për t'u transportuar, lëvizur, vendosur dhe mirëmbajtur.

• Funksionim i lehtë

• Aplikim i gjerë brenda dhe jashtë për dekorim dhe reklamim

• Dy sensorë Banner do të mbledhin të dhënat në sistemin e kontrollit dhe koka e printimit do të mbajë automatikisht 1 cm në dysheme, gjë që mund të sigurojë distancën më të mirë për hedhjen e bojës

• montim lehtësisht, Struktura e rrotave, struktura e kornizës, 2 shina udhëzuese për qepje (1.4m+1.3m)

Parametri i detajeve

Model Printer dyshemeje
Kontrolli i makinës PC Industrial me ekran me prekje 10" ose panel kontrolli LED
RAM-et e kompjuterit RAM 4G;Disk në gjendje të ngurtë 128G + Hard Disk normal
Kokë printimi 1 copë Grykë piezoelektrike Epson DX7
Madhësia e makinës 270 (g) x 50 (d) x 30 (h) cm
Madhësia e printimit 230 CM Gjerësia (margjina e majtë 20 cm, diferenca e djathtë 20 cm), Gjatësia e printimit nuk është e kufizuar
Bojë UV
Ngjyrë CMYK+W 5 ngjyra
Të përshtatshme shtypje dyshemeje
Rezolucioni i printimit 720x 720 dpi, 720x 1080 dpi, 720x 1440 dpi , 720x 2880 dpi
Pesha e makinës 70 kg
Motorri Servo Motor
Transferimi dixhital Kabllo me fibër
Përpunues Altera
Furnizimi me energji elektrike 90-246V AC, 47-63HZ
Konsumi i energjisë pa ngarkesë 20W, e zakonshme 100W, maxi 120W
Zhurma Modaliteti gati<20dBA, Printimi<72dBA
Veproni -21°C-60°C(59°F-95°F)10%-70%
Magazinimi -21°C-60°C(-5°F-140°F)10%-70%
Programi i vozitjes Windows 7, Windows 10
Printimi i memories së fikjes Mund të vazhdojë të printojë çdo foto
Pastrimi dhe mirëmbajtja e grykës Automatikisht
Konsumi i bojës për katror Pa printim ngjyra e bardhë: 20ml/m2
  Me printim ngjyrë të bardhë: 40ml/m2
Dy mënyra të printimit Dy madhësi, printim nga e majta në të djathtë, gjithashtu printime të kundërta
shpejtësia 2 kalime: 12 metra katrorë në orë
  4 kalime: 6 metra katrorë në orë
  8 kalim: 3 metra katrorë në orë
  16 kalim: 1.5 metra katrorë në orë
Gjuha e softuerit të kontrollit Çdo gjuhë
Softueri RIP Maintop Kinezisht & Anglisht
Softueri RIP SAi FlexiPrint Anglisht, portugalisht, frëngjisht, italisht, gjermanisht, spanjisht, kinezisht, japonisht,

Koreane, holandeze, daneze, finlandeze, ruse

Madhësia e paketimit 205x80x70cm
Pesha e paketimit 190 kg (pesha e raftit: 60 kg; pesha e shasisë: 20 kg)

 


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni