Automatik Mural 3D Makinë printeri vertikal në mur Portativ

Përshkrim i shkurtër:

Aplikacionet e printerit vertikal të murit janë pothuajse të pakufishme sepse printon çdo imazh dixhital në pothuajse çdo sipërfaqe. Boja e ndritshme dhe e qëndrueshme ofron një shprehje të qëndrueshme në mure ose ndërtesa.
Ne ofrojmë shërbimin e printerit të murit OEM duke përfshirë gjuhën e softuerit të kontrollit të makinës, lartësinë e makinës, ngjyrën e makinës dhe logon e makinës etj.
Printeri i murit vertikal është i lëvizshëm dhe i lehtë për t'u transportuar me makinë, instalim i shpejtë, funksionim i lehtë dhe rezolucion i lartë deri në 2880dpi. Ka bojë me bazë uji CMYK dhe makinë boje UV CMYKW për zgjedhje, gjerësia e printimit nuk është e kufizuar. Ka makinë 1 copë, 2 copë koka për zgjedhje të ndryshme të kërkesës për shpejtësi printimi


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Karakteristikat e printerit vertikal të murit UV
• Shumëgjuhësh, ne jemi të përkushtuar për shërbimin dhe mbështetjen më të mirë.

• Printeri vertikal i murit YC-UV30 UV përdor teknologjinë më të fundit të zhvilluar fillimisht në Azi.

• Me kosto efektive, 15 patenta dhe të provuara komercialisht për besueshmëri dhe përdorim të përditshëm.

• Mund të printojë me bojëra 100% të papërshkueshme nga uji në pothuajse çdo lloj sipërfaqeje, poroze ose jo poroze

• Celular: Lehtë për t'u transportuar, lëvizur, vendosur dhe mirëmbajtur.

• Funksionim i lehtë

• Aplikim i gjerë brenda dhe jashtë për dekorim dhe reklamim 

Parametri i detajeve

Model Printer muri vertikal YC-UV30 UV
Kontrolli i makinës Kompjuteri industrial me ekran me prekje 13".
RAM-et e kompjuterit RAM 4G; Disk në gjendje të ngurtë 128 G
Kokë printimi 1 copë Grykë piezoelektrike Epson DX7
Madhësia e makinës 45 (h) x 40 (d) x 255 (h) cm
Madhësia e printimit Lartësia 200 CM, Gjerësia e printimit nuk ka kufi
Bojë Bojë UV
Ngjyrë CMYKW 5 ngjyra, rezervuar boje 80 ml
Drita UV Dritë UV për ftohjen e ajrit
Të përshtatshme Mur me tulla, mur i lyer, letër muri, kanavacë, Dru, gals, pllakë qemarike etj.
Rezolucioni i printimit 360x720 dpi, 720x 720 dpi, 720X1440 dpi, 720x 2880 dpi,

1440x 1440 dpi, 1440x 2880 dpi

Motorri Servo Motor
Transferimi dixhital Kabllo me fibër
Përpunues Altera
Furnizimi me energji elektrike 90-246V AC, 47-63HZ
Konsumimi i energjisë pa ngarkesë 20W, e zakonshme 100W, maxi 120W
Zhurma Modaliteti gati<20dBA, Printimi<72dBA
Veproni -21°C-60°C(59°F-95°F)10%-70%
Magazinimi -21°C-60°C(-5°F-140°F)10%-70%
Programi i vozitjes Windows 7, Windows 10
shpejtësia 2 kalime: 10 metra katrorë në orë
  4 kalime: 6 metra katrorë në orë
  8 kalim: 3.5 metra katrorë në orë
  16 kalim: 1.5 metra katrorë në orë
gjuhe anglisht, kinezisht
Pesha e makinës, dimensionet 40 kg, 45x 40x255cm, lartësia e palosur me makinë është 145cm

Makinë për printer muri UV Aplikimi Mostrat e printimit
Mur i lyer, mur me tulla, mur çimento, Dru, Kanavacë, xhami, pllakë qeramike etj.

Detajet e pjesëve të makinës së printerit të murit


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni