Kapak plastik me shpejtësi të lartë CMYK Printer me bojë industriale me ngjyra në internet

Përshkrim i shkurtër:

Printeri me bojë UV me ngjyrë HAE-3300 Mask Logo është i përsosur për personalizimin e markës dhe paketimit.ideale për tregtinë elektronike, sepse mund të printojë drejtpërdrejt çdo logo me ngjyra ose përmbajtje tjetër në çdo material

Printeri me bojë UV me ngjyra përshtatet automatikisht në lartësi dhe pozicion me dimensionet e paketimit për të printuar mesazhin në vendin e duhur.HAE-3300 Standard Multi-kokë ka deri në 8 koka të pavarura.Është një pajisje pune pa ndërprerje, me një kalim, praktikisht në çdo sipërfaqe, nga 33 mm deri në 264 mm.Printeri me bojë HAE Color UV ka nevojë për nivel të ulët të mirëmbajtjes dhe na lejon të kursejmë në kostot e funksionimit.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Përparësitë e printerit me bojë UV me ngjyra

Personalizimi

Rezolucioni i lartë i printimit deri në 1440dpi
Praktikisht zero mirëmbajtje

Nuk ka ndërprerje gjatë shtimit të materialeve harxhuese

Printim i prirur nga çdo kënd

Parametri i detajeve

Artikulli Logoja e maskës Printer me bojë UV me ngjyra
Shpejtësia e printimit 1-40M në minutë (rezolucion printimi 720x300dpi);
 1-20M në minutë (rezolucion printimi 1440x300dpi);
Kokë printimi Epson 5113
Gjuha e ndërfaqes operative Çdo gjuhë
Printimi i përmbajtjes Koha, data, numri, kodi, logoja, teksti, kodi i shiritit, kodi Qr etj.
Material printimi Maska, Metal, plastikë, qelq, dru, letër, pëlhurë etj
Linjat e printimit linja printimi brenda lartësisë së printimit
Lartësitë e printimit 1-33 mm (1 kokë)
 1-66 mm (2 koka)
 1-99 mm (3 koka)
 1-132 mm (4 koka)
 1-165 mm (5 koka)
 1-198 mm (6 koka)
 1-231 mm (7 koka)
 1-264 mm (8 koka)
Distanca e printimit 1-5 mm, distanca më e mirë është 2 mm
Drejtimi i printimit 0-360 gradë i rregullueshëm
Sistemi i furnizimit me bojë Sistemi i integruar i furnizimit me bojë me presion negativ
Bojë Bojë UV
Ngjyra e bojës e zezë, blu, e kuqe, e bardhë, e verdhë
Ekran LED Kompjuter me ekran me prekje 10,4 inç
Ndërfaqja e komunikimit Lidhës USB
Mjedisi Operativ 0-50 gradë, nën 90% (lagështia)
Fuqia 110-230VAC, 50/60HZ, 100W
Opsioni transportues paging etj. (mund të personalizojë të tjerët)

 


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni